.

4 BÖLGELİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ

Sistemin Amacı: Kablosuz alarm sistemi adından da anlaşılacağı üzere kablo çekmenin maliyetli,zor yada estetik açıdan önemli olan yerlerde kablo çekmenin güzel olmayacağı durumlarda kullanılabilecek ve montajı oldukça kolay kablosuz bir üründür, sistem iki ana unsurdan oluşmaktadır 1.merkez ünite , 2.si sinyal uzaktan alarm sinyalini gönderen manyetik kontak,mekanik kontak yada hareket sensörü uyumlu verici ünitedir.

Sistemin kullanım alanları: Geniş alana yayılmış bloklardan oluşan yapılarda, Fabrikalarda ve kablo çekmenin zor olduğu durumlarda yada montaj işleriyle uğraşmak istenmeyen durumlarda bir çok uygulamada kullanılabilir.

Sistemin kullanımı: Alıcı üzerindeki ON-OFF anahtarını açarak sistem hazır hale gelir... Örnek verecek olursak; diyelimki evinizden 200 mt uzakta garajınız var ve hırsızlık olan bir bölgede yaşıyorsunuz bu durumda verici ünitelerimizden birini garajınıza yerleştiriyorsunuz ve eve gittiğinizde alıcı üniteyi açıp gönül rahatlığıyla uyuyorsunuz, verici üniteden alarm sinyali geldiğinde sistem sesli ve ışıklı bir şekilde uyarıyor ve siz sistemi sıfırlayana kadar da cihaz susmuyor.

Kısacası taşınabilir bir alarm sistemi ve kilometrelerce mesafeden çalışabiliyor ayrıca sinyallerin karışması gibi bir durum söz konusu değil.

 

ANA ÜNİTE

 

ANA ÜNİTE VE KABLOSUZ VERİCİ


 


Kablosuz Taksi Çağırma Sistemleri
• Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemleri
Kablosuz Askeri Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Kablosuz Vinç Kumanda Sistemleri
Kablosuz Su Deposu Kontrol Sistemi - Yeni -
Hastane Otomasyon Sistemleri
Otomatik Kapı Sistemleri
Kablosuz Yangın ihbar Sistemi - Yeni -
• Kablosuz ALARM SİSTEMİ  - Yeni -

 
Copyright © 2010 kayseriarge.com Tüm hakları saklıdır.
Powered By KentMedia